Kosmetika

Pracuji s produkty francouzské firmy Decléor.

Kosmetické ošetření vybírám společně s klientkou. Každá pleť potřebuje speciální péči a každá klientka má jiné priority.
Součástí nejzákladnějšího ošetření je kromě odlíčení, peelingu, úpravy obočí, čištění pleti, masáže obličeje, masky i masáž rukou a závěrečné lehké denní nalíčení, pokud si klientka přeje. U složitějších ošetření používám také jednorázové specielní masky, součástí je i masáž zad, unikátní masáž obličeje a dekoltu, masáž rukou a masáž nohou.

Samotné ošetření trvá minimálně 1,5 hodiny, protože se nejdříve věnujeme diagnostice pleti a všem potřebám. Snažím se, aby vše probíhalo v klidné, relaxační atmosféře, aby každý, kdo se na mne obrátí odcházel spokojený, odpočatý s novým elánem do života.

"Jsme to, co jíme, pijeme a aplikujeme na svou pleť"

Motto zakladatelky značky Decléor Sollange Dessimoulie.

Věřím na uvolnění pleti, těla a mysli od výzev městského života prostřednictvím síly a energie esenciálních olejových sér. V sérech nejsou konzervační látky - parabeny.

100% čisté, přírodní, účinné sérum aromessence je jádrem ošetření i produktů prodejní řady Decléor
- ošetřuje pokožku

- odvádí z pokožky toxiny

- podporuje pronikání účinných složek denní péče o pleť

Používám jedinečné masážní techniky inspirované reflexologií a čínskou medicínou pro šíření účinných látek a stimulaci energetických toků, techniky k uvolnění a nastolení emoční rovnováhy. Produkty odebírám přímo od dovozce, takže mohu zaručit, že jsou z laboratoře v Chevilly-Larue, jsou čerstvé - nečekaly nikde dlouho v kamiónech a ve skladech.

Decléor má široký výběr produktů na bázi účinných rostlinných složek:
- odličovací a čistící přípravky

- olejová séra a balzámy

- krémy podle potřeby a typu pleti a krémy na oči

Už se moc těším, až je spolu vyzkoušíme.